TERUG NAAR START
Gerrit Jansen Fleege
GeslachtMan
Leeftijd> 52 jaar
 
Geboren1698
Overleden> 1750teVriezenveen
 
RelatieGeen 
Kind Gerrit Gerritsen
Notities persoonkoopman (bron: AHA inv. nr.3242).
-3 november 1730 genoemd ivm een ruzie in het huis van Lambert Klijster, ook Gerrits broer, Frerik Jansen Man is bij de ruzie betrokken.
-23 juli 1731 is er een ruzie tussen Gerrit Jansen Vleege, Derk Timmer en Lucas Jansen Schoemaker ten huize van de kroeg van Jan ten Cate (ook wel de weert genoemd). Op 8 augustus vliegen Gerrit Vlege en Derk Timmer elkaar weer in de haren in de kroeg van Jan ten Cate. (bron: AHA inv. nr. 3241).
- op 7 mei 1736 wordt Gerrit Jansen Vleege in het breukregister van de schout genoemd vanwege een ruzie met Jan Willems, waarbij rake klappen waren gevallen (bron: AHA inv. nr. 3242).
- op 4 mei 1750 wordt Gerrit Jansen Vleege in het breukregister van de schout genoemd vanwege een ruzie met Lucas Jonker in het huis van (lees de kroeg) Gerrit Klijster, waarbij rake klappen waren gevallen. In de kantlijn staat vermeld dat Gerrit Jansen Vleege vanwege zijn koopmanschap absent was (bron: AHA inv. nr. 3242).
- op 3 januari 1752 wordt Gerrit Jansen Vleege in het breukregister van de schout genoemd vanwege een ruzie met Gerrit Alberts Weijteman, waarbij rake klappen waren gevallen (bron: AHA inv. nr. 3242).
Notities geboorteals getuige bij een gerechtelijk onderzoek verklaart "Gerrit Jansen Vlege" in 1735 38 jaar oud te zijn.